Pazar , 21 Ocak 2018

Giriş » Faaliyetler » Uluslararası Darfur Konferansı

Uluslararası Darfur Konferansı

22 Haziran 2009 Kategori: Faaliyetler A+ / A-

Ortadoğu ve Afrika Araştırmacıları Derneği (ORDAF) ve İstanbul Üniversitesi işbirliği ile 22 Haziran Pazartesi günü, son yıllarda dünya kamoyunu oldukça meşgul eden “Darfur Krizi”ni ele alan uluslararası bir konferans düzenleyecek.
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi, Rektörlük Binası, Doktora Salonu’nda saat 10:00’da başlayacacak konferansın açılışında TIKA Başkanı Dr. Musa Kulaklıkaya, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet, Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Dr. Hakan Fidan ve ORDAF Başkanı Zekeriya Kurşun birer konuşma yapacak.
Hartum Büyükelçisi Fatih Ceylan’ın da katılacağı konferansa Türkiye, Sudan ve İngiltere’den çok sayıda Akademisyen, Siyaset Bilimci ve bu alanın uzmanları katılarak tebliğlerini sunacaklar.
Katılımcılar arasında Prof. Dr. Hasan Mekki, Prof. Dr. Paul Moorcraft, Doç. Dr. Ahmet Kavas, David Hoile, Dr. Osama A. Rayis, Dr. Muhammed el-Mahadi Mandour, Sir Geoffrey Nice yer alıyor.

Uluslararası Darfur Konferansı Reviewed by on . Ortadoğu ve Afrika Araştırmacıları Derneği (ORDAF) ve İstanbul Üniversitesi işbirliği ile 22 Haziran Pazartesi günü, son yıllarda dünya kamoyunu oldukça meşgul Ortadoğu ve Afrika Araştırmacıları Derneği (ORDAF) ve İstanbul Üniversitesi işbirliği ile 22 Haziran Pazartesi günü, son yıllarda dünya kamoyunu oldukça meşgul Rating: 0

Leave a Comment

scroll to top
%d blogcu bunu beğendi: